Uzman Diyetisyen Rukiye Kaya Beslenme ve Diyet Danışmanlık

galeri
galeri
galeri

Firma Hakkında

MİSYONUMUZ

Diyetin sağlıklı bir yaşam tarzı olduğunu benimsetebilmek. Diyeti bireyin yaşam tarzına uygun hale getirerek sıkıcı olmadan, zevkle yapabileceği ve yaşam boyu sürdürebileceği sağlıklı yaşam programı olduğunu benimsetebilmek.

Tüketilen besinlerin vücudumuz üzerindeki etkilerini farklı yöntemlerle bireylere anlatmak. Toplum ve birey olarak doğru bilenen ancak yanlış olan beslenme biçimini sağlıklı beslenme bilinci olarak bilgilendirerek farkındalık duygusunu yaratabilmek. İdeal kilonuza bağlı kalarak formda ve sağlıklı bir hayat sürmenize yardımcı olmak.

VİZYONUMUZ

Sağlıklı beslenme ilkeleri doğrultusunda beslenme bilinci ve farkındalıkları oluşturmak, sağlıklı birey ve toplumların oluşmasında katkı sağlayabilmek. Diyet algısının bireye özel beslenme olduğu bilincini oluşturabilmek, fark yaratan beslenme planları ile kişilerin aç kalmadan ideal kilolarına ulaşmasını sağlayarak diyetisyen aç bırakan kişidir imajını ortadan kaldırmak.

Beslenme sektöründe olabildiğince aktif olarak günümüzün en büyük problemi olan obezite ile mücadele etmek. Beslenme bilimi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, bilimsel bilgiler ışığında yenilikçi olarak toplumu ve bireyleri bilgilendirmek. Etik olmak, dürüst olmak, üretken ve faydalı olabilmek.

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firmaya Mail Gönder

Firma Konumu

Paylaş